Czym się zajmujemy?

Strony www

strony, portale, blogi, CMS (w tym dedykowane), utrzymanie, rozbudowa, RWD, SEOfriendly, landing page

Aplikacje Web & Mobile

CRMy, aplikacje intranetowe, wyszukiwarki, aplikacje oparte o API, sklepy internetowe

Marketing

marketing consulting, pozycjonowanie w Google (SEO), SEM, marketing afiliacyjny, Social Media, analityka

Grafika 2D / 3D

banery, logotypy, ikonki, wizualizacje 3D, teksturowanie, ilustracje do książek, czasopism, plansze, plakaty, teczki, broszury, wizytówki, ulotki

W skład zespołu REDPANDA wchodzą eksperci posiadający szeroką wiedzę z zakresu grafiki 2D i 3D, nowych technologii informacyjnych oraz marketingu, co najważniejsze jest to wiedza praktyczna, która objawia się często w podejściu intuicyjnym, zarówno w warstwie grafika/kod, jak w kampaniach e-marketingowych. Członkowie naszego zespołu zbierali doświadczenie jako freelancerzy od 15 lat, oraz pracowali dla firm takich, jak: CDProjekt, Performance Media, Software Press, Skykoncept, K2 Interactive, Murator S.A., PKT.PL, TP S.A., Vivus.pl i innych.

Zarząd

Jan Kazimierz Piotrowski

CEO, Founder, Współwłaściciel

Absolwent wydziału Informatyki Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej (WiT – www.wit.edu.pl). Fascynat nowych technologii, projektowania graficznego oraz nowoczesnego marketingu. Z szeroko pojętą branżą elektroniczną ściśle związany od wielu, wielu lat. Amigowiec – Deluxe Paint i pierwsze animacje oraz długie godziny montażu wideo VHS – lata 90-te. W latach 2004 – 2006 właściciel firmy Nestor PC oraz technical support w „TP Internet” i „TP S.A” działających w obszernych ramach IT, wykładowca w projektach lokalnego rozwoju edukacji informatycznej pod auspicjami UE, freelancer HTML, CSS, Grafika, JS, PHP. Od roku 2006 do 2009 pochłonięty przez CD Projekt – począwszy od IT, poprzez testowanie aplikacji rozrywkowych, tworzenie grafiki 2D/3D po koordynację procesów działu Quality Assurance – zarządzanie grupami testerów z zakresu testów lingwistycznych (EFIGS) jak i technicznych. (p.s błedy w Wiedźminie – to też trochę jego wina) – współpraca QA z wydawcami: THQ, Disney Interactive, 1C, Atari, Sega Europe – tajny agent CDProjekt’u w Moskwie. W 2010 roku postanowił budować swoje małe imperium, na które środki i doświadczenie zdobywał jeszcze w Euroadres Polska, Wydawnictwo Murator S.A, nieustannie wykonując prace freelanserskie dla większych agencji oraz koordynując realizację projektów na ich zamówienie.

Prywatnie – mąż, ojciec dwóch córek, amator podmiejskich wycieczek, miłośnik przyrody, zapalony niszczyciel Pad’ów od Xbox’a, motocyklista, fascynat nowych technologii.

Zygfryd Słapik

CMO/COO, Współwłaściciel

Ukończył wydział informatyki gospodarczej na WSHiFM, od najmłodszych lat zainteresowany nowymi technnologiami. Pierwszy komputer dostał ponad 20 lat temu (C-64), na którym poznawał podstawy języka Basic oraz tworzył muzykę na nieodżałowanym sofcie „Hardtrack Composer”. Bierny uczestnik ówczesnej demosceny, z wypiekami na twarzy podglądał prace najlepszych koderów, grafików i muzyków. Zainteresowanie demosceną trwało do pierwszych lat PC, gdzie trafiając na (dziś już kultowe) demo grupy Future Crew „Second Reality” (1994 r.) postanowił, że będzie zawodowo związany z informatyką. Pierwszą stronę internetową stworzył 16 lat temu, rozpoczynając „pracę” jako freelancer. Potem na tapetę wskoczyło SEO, wyniki zachęciły do poszerzenia zainteresowania na pozostałe kanały marketingowe. Zdobywał doświadczenie pracując zarówno po stronie agencji (Performance Media), produktu (pkt.pl, magazyny hakin9/PHP Solutions/SDJ/i inne z Software Press), jak i klienta (dziesiątki stron prywatnych), jako advertiser uczestniczył w prestiżowych konferencjach Finovate i Performance Marketing Insights.

Prywatnie – muzyczny freak, słucha od jazzu przez techno aż po rocka czy death metal. Tworzy w gatunku dnb jako Lethal Gene Project, wydał dwie EPki dla Freak2Freak Records (wytwórnia już nie istnieje, ale utwory do tej pory można kupić na iTunes), potem związany z Digital Lab Records, gdzie nawet raz wygrał konkurs na remix, wydał dwa remixy i pojawił się na EP-ce. (dostępne w sklepie beatport.com). Jego najnowsze utwory i sety DJskie można posłuchać/ściągnąć na profilu soundcloud.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas.