Czym się zajmujemy?

Strony www

strony, portale, blogi, CMS (w tym dedykowane), utrzymanie, rozbudowa, RWD, SEOfriendly, landing page

Aplikacje Web & Mobile

CRMy, aplikacje intranetowe, wyszukiwarki, aplikacje oparte o API, sklepy internetowe

Marketing

marketing consulting, pozycjonowanie w Google (SEO), SEM, marketing afiliacyjny, Social Media, analityka

Grafika 2D / 3D

banery, logotypy, ikonki, wizualizacje 3D, teksturowanie, ilustracje do książek, czasopism, plansze, plakaty, teczki, broszury, wizytówki, ulotki

W skład zespołu REDPANDA wchodzą eksperci posiadający szeroką wiedzę z zakresu grafiki 2D i 3D, nowych technologii informacyjnych oraz marketingu, co najważniejsze jest to wiedza praktyczna, która objawia się często w podejściu intuicyjnym, zarówno w warstwie grafika/kod, jak w kampaniach e-marketingowych. Członkowie naszego zespołu zbierali doświadczenie jako freelancerzy od 15 lat, oraz pracowali dla firm takich, jak: CDProjekt, Performance Media, Software Press, Skykoncept, K2 Interactive, Murator S.A., PKT.PL, TP S.A., Vivus.pl i innych.

Zarząd

Jan Kazimierz Piotrowski

CEO, Founder, Współwłaściciel

Absolwent wydziału Informatyki Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej (WiT – www.wit.edu.pl). Miłośnik nowych technologii. Przedsiębiorca. Od 2006 roku zawodowo na rynku IT.

Zygfryd Słapik

CMO/COO, Współwłaściciel


Od 12 lat zawodowo na rynku web/marketing (agencje, produkty, korporacje), tworzył pierwsze strony www jako freelancer już 16 lat temu. Przedsiębiorca i entuzjasta nowych technologii. Największa pasja – muzyka.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas.