Chmielnik – Restauracja i Pub – Menu

Marzec 13, 2017 Możliwość komentowania Chmielnik – Restauracja i Pub – Menu została wyłączona

Projekt, realizacja, przygotowanie do druku i dostawa. Serwują bogactwo polskich tradycyjnych przekąsek, wachlarz bliskich polskości trunków, a wszystko to w klimacie przedwojennej muzyki, która stanowi niezwykłe tło i zachęca do biesiadowania w iście starowarszawskim stylu.

Read More

Restauracja Arena – Menu

Luty 13, 2017 Możliwość komentowania Restauracja Arena – Menu została wyłączona

Projekt, realizacja, przygotowanie do druku i dostawa. Arena - nowoczesna restauracja w Ząbkach z najlepszą ofertą w okolicy! Zapraszamy na pyszną Pizzę, Burgery, makarony oraz inne dania kuchni polskiej, włoskiej i amerykańskiej. U nas również zorganizujesz swoje przyjęcie okolicznościowe!

Read More

Billboard

Grudzień 21, 2016 Możliwość komentowania Billboard została wyłączona

Restauracja "Arena" zleciła nam zaprojektowanie billboardu. Przygotowaliśmy kilka wersji, prezentujemy tu wizualizację jednej z nich. Zlecenie obejmowało również instalację billboardu przy wskazanej ulicy.

Read More

Katalog produktów KK-POL

Marzec 11, 2016 Możliwość komentowania Katalog produktów KK-POL została wyłączona

Firma KK-POL Kuczyńscy Sp. J. to czołowy polski producent stelaży podtynkowych, płytek przycisków i innych produktów łazienkowych. W związku z rozwojem spółki, którego wynikiem jest m.in. rozszerzona gama dotychczasowych produktów, zaprojektowaliśmy i przygotowaliśmy do druku nowy katalog. Do druku zostałą…

Read More

Identyfikacja wizualna Gotówkomat Polskie Płatności Sp. z o. o.

Sierpień 04, 2015 Możliwość komentowania Identyfikacja wizualna Gotówkomat Polskie Płatności Sp. z o. o. została wyłączona

Projekt obejmował stworzenie logotypu firmy Gotówkomat Polskie Płatności Sp. z o. o. wraz z księgą znaku, oraz wykonanie wizytówek. Pakiet logotypu zawierał też materiały potrzebne do zgłoszenia znaku towarowy do urzędu patentowego.

Read More